top of page

השכרת ציוד לאירועים קטנים

אירועים קטנים כמו חתונות, בת מצווה, ברית מילה, ימי הולדת או כל אירוע אחר מחייבים השכרת ציוד לאירועים קטנים מראש. כדי להקל על התהליך, ניתן לשכור את הציוד ממקום אחד.


בחירת הציוד לאירוע

ניתן לבצע תכנון מדויק של השכרת ציוד לאירועים קטנים, בהתאם לכמות המוזמנים ומיקום האירוע. סוג המתחם משנה לבחירת הציוד כך שאולם סגור יצריך לעיתים ציוד שונה מאירוע שנערך תחת כיפת השמיים.

רוב האנשים אינם מתמצאים בהיבטים השונים הכרוכים בבחירת הציוד, בעלויות, שינוע הציוד וכו' ועל כן מומלץ לקבל הכוונה וייעוץ מאנשי המקצוע בתחום.


קייטרינג לאירוע

התחום הקולינרי הוא כמובן אחד ההיבטים החשובים בכל אירוע. לכן יש לתכנן השכרת ציוד לאירועים קטנים בכמות הנדרשת והמתאימה לכמות המזון. מומלץ תמיד לתכנן הזמנת ציוד בכמות מסוימת מעבר לנדרש וזאת על מנת שלא להיתקע עם חוסר במהלך אירוע, אורחים לא צפויים, כלים שנשברו וכו'.

ישנם שירותי השכרת ציוד לאירועים קטנים המספקים מענה גם לכך ואף כאלו שישמח לתת לכם ייעוץ בחינם.


מה הציוד הנדרש לאירוע מוצלח

בכדי להרים אירוע מוצלח יש צורך להזמין ציוד שונה ומגוון שיענה על כל צרכי האירוע.

שולחנות- ניתן לשכור שולחנות בגדלים וצורות שונות הכל לפי רצונכם ולפי אופי האירוע.

עמדות הגשה- יש צורך להשכיר גם דוכנים, עמדות שתייה והגשה.

כיסאות- ניתן להזמין כיסאות מסוגים שונים וברמות איכות שונות. כיסאות פלסטיק, עץ או כיסאות מתקפלים.

קישוטים- חובה לדאוג לקישוט האירוע אם רוצים שיהיה מוצלח. מפיות, בלונים, סידורי פרחים, עיצוב המתחם ועוד. חברות רבות המשכירות ציוד לאירוע מספקות שירות גם לכך.

שונות- מעבר לכך, ניתן להזמין שולחנות, כיסאות, ספסלים ופופים באזורים ייעודיים לישיבה חלופית הנוחה מאוד לאורחים רבים המשתתפים באירועים השונים. מעבר לכך, מזמינים על פי הצורך חופות, וכספות המתאימות לגודל המקום.

אם מדובר באירוע ובו הרבה ילדים קטנים אפשר כמובן להוסיף ציוד כמו מתנפחים וג'ימבורי.


הובלת ציוד הדרוש לחגיגה

חובה לוודא מול החברה ממנה מזמינים את הציוד שהוא יגיע לשם מספר שעות לפני תחילת המסיבה וזאת בכדי לאפשר התארגנות מסודרת בלי לחץ של הרגע האחרון.

כמו בכל תחום אחר, גם ב השכרת ציוד לאירועים קטנים כדאי לבחון את החברות השונות בתחום זה, להסתכל על המלצות, חוות דעת וכמובן לקבל הצעות מחיר שונות וזאת בכדי לבצע את הבחירה הטובה ביותר שניתן.

החברות המתמחות בכך גם יוכלו להציע לכם אטרקציות לאירועים שיתאימו במיוחד לאופי האירוע שלכם.


טיפ אחרון , ציוד לקיץ לאירועים

אם מתכוונים לערוך אירוע בקיץ יש לשים לב למספר דברים.

בתקופת הקיץ החום יכול להוות בעיה מרכזית, ויש לבצע הכנות לכך שהשכרת ציוד לאירועים קטנים יכלול פריטים שיקלו על חווית האורחים, כמו שמשיות , מאווררים וקולרים.

בנוסף, יש להזמין השכרת קירור עבור בקבוקי משקאות כגון מיצים, משקאות תוססים, יינות לבנים ואדומים, שמפניה, בירות ועוד. כדאי להתאים את הקייטרינג והקינוחים לחום כך שנעדיף להגיש גלידות ופירות קרים לדוגמה.


פוסטים אחרונים

הצג הכול

מצגות לימי הולדת: לאיזה גילאים זה מתאים?

יום הולדת זהו יום של הזדמנויות. כשאנחנו רוצים להביע אהבה, הוקרה, הערכה או כל רגש חיובי אחר, יום ההולדת של מושא ההערצה זה היום הכי מתאים לציון. זו הסיבה שמסיבות יום הולדת כבר מזמן לא תחומים לגיל מסוים.

Comments


bottom of page